Nitelikli Mühendislik Hizmeti Sunuyoruz


“MCA Mühendislik Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti.”, diğer hizmetlerin yanında sektöründe başarı ve kalitesini kanıtlamış, teknolojik ve ekonomik çözümleriyle ihtiyaca özel çözümler sunan uluslararası yabancı firmaların temsilciliğini yapmaktadır. “MCA”, temsilciliğini yaptığı firmaların ürünlerini tedarik etmenin ötesinde üst düzey mühendislik ve sektör tecrübesine sahip dinamik kadrosu ile sektörün ihtiyacı olan özel çözümlerin yaratılmasında aktif rol oynamaktadır.

Aynı zamanda firmamız sektörlerinde markalaşmış birçok yerli ve yabancı makine ve tesis üreticisi ile de çözüm ortaklıkları oluşturarak müşteri ihtiyaçlarına odaklı çözümler yaratmaktadır.

Manual, yarı otomatik ve tam otomatik teneke, varil ve IBC sıvı dolum makinaları ve hatları

 

Üretim gamında yer alan makineler ve hatlar, bir palet üzerine yerleştirilmiş olan veya tek başına bağımsız olarak konumlandırılan metal ya da plastik variller ile IBC tanklar içine entegre ağırlık sistemi ile manual, yarı otomatik veya tam otomatik sıvı dolum yapabilme kabiliyetine sahiptir.

Manual olarak veya bir palet ve konveyör aracılığıyla otomatik olarak makine altına konumlandırılan variller ve IBC tankların içine yüksek hassasiyette sıvı dolumu yapılabilmekte ve isteğe bağlı olarak varil tapaları otomatik olarak açılıp kapatılabilmektedir.

Daha fazla bilgi için lütfen sales@mcaindustry.com adresi aracılığıyla “MCA” satış ekibi ile bağlantıya geçiniz.

Sıvı dolum çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için lütfen aşağıda listelenen sitelerimizi ziyaret ediniz.

www.varildolum.com

www.ibcdolum.com

www.varildolummakinesi.com